Hizmetler

  1. Anasayfa
  2. Askılı Tekstil Taşımacılığı
Askılı tekstil taşımacılığı
Askılı Tekstil Taşımacılığı
Tekstil Taşımacılığı

Askılı Tekstil Taşımacılığı

Tekstil firmaları, üretmiş olduğu ürün modellerini farklı kitlelere sunmak için nakliyat şirketlerine başvurmakta ve kaliteli bir hizmet almayı amaçlamaktadır. Ancak pek çok şirketin hizmet için araç modeli bulunmadığı için talepleri geri çevirmek zorunda kalmaktadır. Özellikle de giyim ürünlerinin nakliyesi sırasında buruşmaması ve zarar görmemesi için kasa içerisinde askılı bir şekilde durması gerekmektedir. Can taşımacılık firmasının tüm araç modelleri, söz konusu askılı tekstil taşımacılığı hizmetine uygundur.

Ayrıca; kapalı kasa kamyon modelleri sayesinde güvenli bir taşıma hizmeti sunan firmamız, giysiler için de farklı çözüm yöntemleri geliştirmektedir. Uzman ekibimiz tüm ürün modellerini dikkatli bir şekilde araca yerleştirmektedir. Yine askıların birbirine temas etmemesi için gerekli tüm önlemler alınmaktadır. Buna ek olarak kumaşların deformasyona uğramaması açısından da şeffaf poşetler kullanılmakta ve üst düzey bir paketleme işlemi gerçekleştirmektedir.

Askılı tekstil taşımacılığı olmak üzere, taşımacılık konusunda tüm ihtiyaçlarınızı en uygun fiyatlar ile gerçekleştiren Can taşımacılık, önceliği ürün güvenliğine vermektedir. Pek çok müşterisine özel indirim ve kampanyalar tasarlayan firmamız, geri ödeme noktasında da kolaylıklar sağlamaktadır. Hem şehir içi, hem de şehir dışı bölgeler için geçerlidir. Kumaş yüzeyleri ve eşya modelleri, yüzde yüz koruma altına alınarak talep edilen adreslere götürülmektedir.

Ayrıca; hiçbir giysinin yırtılması veya zarar görmesi de söz konusu değildir. Konu hakkında detaylı bilgi almak için firmamızla ile iletişime geçebilir ve fiyat bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.