Hizmetler

  1. Anasayfa
  2. Eşya Depolama
image description
Eşyalarınızı Güvenle Saklıyoruz

Eşya Depolama

Pek çok kişi, ülke çapında taşınmanın beklenenden daha fazla zaman alabileceğini bilir. Yapmak isteyeceğiniz son şey, değerli eşyalarınızı paketinden çıkarmak ya da daha kötüsü onları güvensiz bir yerde bırakmaktır. Firmamızın taşıma sırasında eşya depolama hizmeti sunmasının nedeni budur. Firmamıza ait tesislerimizden birinde eşyalarınızı ister belirli süreli sözleşme ile ister uzun vadeli olarak güvende ve emniyette tutabiliriz. Eşyalarınızı yeni evinizde teslim almaya hazır olduğunuzda, bize haber vermeniz yeterlidir. Taşınmanız gecikse bile, ihtiyaçlarınızı karşılayacak yeni taşıma ve depolama hizmetleri sağlamak için sizin yanınızdayız.

Hizmetimizle gelen gönül rahatlığı ve eşyalarınızın iyi bakıldığına dair güvencenin tadını çıkarın. Depolamanın ve taşımanın her zaman el ele gitmesi gerektiğine inanan bir firmayız. Bu nedenle, ne kadar büyük veya küçük olursa olsun ihtiyaçlarınız için her zaman tam depolama alanı sunuyoruz. Yeni eviniz tamamen hazır olmadığında taşınmanız gerekebilir. Mobilyalarınız ihtiyacınız olandan daha fazlası olabilir. Veya bazı değerli eşyalarınızı saklamanız gerekebilir. Depolama tesisimiz, tüm eşyalarınızı güvenle bırakabileceğiniz ikinci adresiniz olacaktır.

Birkaç kutudan en değerli eşyalarınıza kadar her şeyi depolamak için tasarlanmış bazı şaşırtıcı ultramodern depolama tesislerimiz ile hizmet vermekteyiz. Her şeyin sizin için hazır olduğundan emin olmak için öğeleri ve kutuları etiketleyip kataloglayacağız. Eşyalarınız paketlenecek ve iyi korunacak, raflarda saklanacak, olası hasarlardan korunacaktır. Göktürk tüm depolama ihtiyaçlarınızı karşılamasına ve taşınmanız sırasında, öncesinde ve sonrasında eşyalarınızı nerede saklayacağınız konusunda gereksiz endişeler yaşamanızı engeller. Bu alandaki en büyük eşya depolama hizmeti veren şirketlerinden biriyiz.

Her işletmenin kendine özgü ihtiyaçları vardır. Bu nedenle taşınmanız gerektiğinde veya başka bir ofis daha açmanız gerektiğinde, geçiş yaparken işletmeniz için özelleştirilmiş çözümlere ihtiyacınız olabilir. Bu nedenle yer değiştirme sırasında ofis mobilyalarınızı saklamanız için size temiz ve güvenli bir depolama alanı sağlayabiliriz. Beklediğiniz her ne olursa olsun ister daha geniş bir alan ister başka bir şehre taşınıyor veya küçülüyor olun, nihayet taşınmaya hazır olana kadar şirketinizin ekipmanlarını ve mobilyalarını saklamanıza yardımcı olabiliriz. Ayrıntılara tam bir dikkat göstererek şirketinizin hareketini her yönüyle ele alırız. Taşınmıyor olsanız bile, kullanılmış ekipmanlar, fazla envanter veya yeni mobilyalar için size yardımcı olabiliriz. Kısacası eşya depolama hizmeti çözümleriniz için bizi 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.