Hizmetler

  1. Anasayfa
  2. Ofis Taşımacılığı
Güvenli Koşullarda
Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı

Kurumsal firmaların her zaman ihtiyaç duyduğu ofis taşımacılığı Can nakliyat tarafından profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Çalışma alanlarında kullanılan tüm eşyalar, talep edilen adreslerden alınmakta ve yine talep edilen adreslere götürülmektedir. Nakliyat sırasında yaşanması muhtemel olan sorunlar içinse gerekli olan tüm önlemler önceden alınmaktadır. Özellikle de bilgisayar gibi elektronik ürün modellerinin nakliyesi, diğer ürün modellerine göre daha da hassasiyet ile gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Firmamız taşıma hizmeti için özel olarak kurgulamış ekibi ile birlikte farklı özelliklere sahip olan ürün modellerini sıfır risk ile yeni adreslere götürmektedir. Ayrıca bu ekip içerisinde yer alan bilişim uzmanları, elektronik ürünlerin montajı veya de montajı sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Ofislerde bulunan eşyaların güvenli bir şekilde taşınabilmesi için kullanılan araç modelleri, teknolojik yenilikler ile üretilmiştir. Sağlamlık ve koruyuculuk bakımından maksimum bir performansa sahip olmakla beraber, düzenli olarak bakımlardan geçirilmektedir. Ofis taşımacılığı için özenle tasarlanan kamyon modelleri ise, ekonomik yakıt seçeneğine sahiptir. Bu sayede müşterilerden talep edilen ücretlerde de düşüş yaşanmaktadır. Ayrıca hizmete sunulan araçların teknik ve donanımsal olarak da pek çok özelliği bulunmaktadır. Örneğin arka panellerde yer alan kaldıraç sistemi, ürünlerin daha kısa bir süre içerisinde kasalara yerleştirilmesini sağlamaktadır. Orantısız insan gücünün yaratmış olduğu deformasyonu ortadan kaldırma noktasında da büyük avantajlar sağlamaktadır. Hizmet, söz verilen zaman dilimleri içerisinde tamamlanmakta ve herhangi bir gecikmenin yaşanması engellenmektedir.

Nakliye işlemlerinin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi için, uygulama noktasında görev alan personellerin alanında uzman olması gerekmektedir. Bir eşyanın nasıl kaldırılması, indirilmesi veya araca yüklenmesi noktasında da ihtiyaç duyulan bilgi ve tecrübeye sahip olmalıdır.

Can nakliyat bünyesinde hizmet veren tüm personeller, bu tanıma uygun olarak hareket etmektedir. Daha fazla bilgi için: +90 850 888 0 226